Red girl

 Z cyklu nowości w galerii Cottonara przedstawiamy nową lalkę, która wyszła spod rąk Anny Król.

Red girl
lalka artystyczna w Cottonarze
"Red girl" autor :Anna Królbuciki


postać , rude włosy, rękawiczki, gorset , OOAK

red head beauty


Idealna towarzyszka do zabaw dla młodej damy. Lalka jest miękka - wypełniona watą, nie posiada ostrych części. Idealny prezent, którego nikt więcej nie będzie posiadać, ponieważ lalka wykonana jest tylko w jednym egzemplarzu. Red girl, to szmaciana lalka OOAK (only one at kind/jedyna w swoim rodzaju). Ciało lalki, i poszczególne elementy garderoby szyte maszynowo, co zwiększa jakość wykonania. Ubranka przyszyte ręcznie, bezpośrednio do lalki. Aktualna cena 389 zł + wysyłka.
Więcej informacji TUTAJ

Anna Król.
Zawód: plastyk, specjalność techniki scenograficzne ze specjalizacją modelarstwo i dekoratorstwo.

Jej przygoda z tworzeniem lalek artystycznych OOAK (only one at kind/jedyne w swoim rodzaju) rozpoczęła się jeszcze podczas nauki w liceum, na profilu technik scenograficznych min. przy tworzeniu projektu lalki teatralnej. Ta inspiracja była motorem w dalszym poszukiwaniu przybliżającym do świata lalek artystycznych.
W chwili obecnej Anna zajmuję się głównie doskonaleniem swojej twórczości, poznawaniem nowych technik, i sposobów na przedstawienie połączenia własnego świata  i emocji z estetyką artystyczną lalek. Jej domeną są bajkowe klimaty, choć często przeniknione nutą smutku i melancholii.
Dziedzina twórczości lalek artystycznych wraz ze swoją różnorodnością stało się niewątpliwie dziedziną sztuki, która przestaje być kojarzoną z masową produkcją popularnych  lalek dla dzieci.
Poznajcie również pozostałe lalki Anny Król w galerii Cottonara: 

lalki artystyczne
cottonara i lalaki artystyczne


piękna lalka

oryginalana lalka intrygująca dziewczyna


laleczka burza rudych włosów

Agatka

Artystka wykonuje także lalki na specjalne zamówienie, tak więc jeśli spodobały Wam się jej prace zapraszamy do składania zamówień: biuro@cottonara.pl 

Komentarze