Mona

Witajcie, od wczoraj w galerii Cottonara czeka na Was nowa lalka artystyczna wykonana przez opolską artystkę Annę Król.

OOAK
Lalka OOAK (only one at kind) Mona.
autor: Anna KrólJak zawsze niezwykłą dbałośc o szczegóły, jakość wykonania , wykończenie detali oraz osobisty przekaz sprawiają, że tak jak za każdym razem jest to małe dzieło sztuki. 

hat

butyCudowna, i urokliwa, mała dama, z łatwością kradnąca serca.

Anna kRól

Lalka ma ruchome stawy, można nadawać jej różne pozycje, dzięki czemu świetnie sprawdza się jako modelka.
Zapraszamy do jej zakupu. /Tutaj/

Inne prace Anny Król znajdziecie w jej sklepie w galerii Cottonara. Aktualnie jest to osiem wspaniałych prac: Czerwony Kapturek, Rosalia, Jagoda, Amanda Clown, Agatka, Red Girl, Goldie i najnowsza Mona. Wszystkie piękne i najwyższej jakości warte swojej ceny. 

Na koniec kilka słów o Annie Król dla tych co jej  jeszcze nie znają.

Jej przygoda z tworzeniem lalek artystycznych OOAK (only one at kind/jedyne w swoim rodzaju) rozpoczęła się jeszcze podczas nauki w liceum, na profilu technik scenograficznych min. przy tworzeniu projektu lalki teatralnej. Działała w pracowni technik scenograficznych, pod okiem Pana Leszka Ołdaka. Ta inspiracja była motorem w dalszym poszukiwaniu przybliżającym do świata lalek artystycznych.
W chwili obecnej Anna zajmuję się głównie doskonaleniem swojej twórczości, poznawaniem nowych technik, i sposobów na przedstawienie połączenia własnego świata i emocji z estetyką artystyczną lalek. Jej domeną są bajkowe klimaty, choć często przeniknione nutą smutku i melancholii.
W galerii Cottonara wystawia na sprzedaż swoje wspaniałe ręcznie wykonywane lalki artystyczne, które mogą służyć jako eksponat kolekcjonerski, dekoracja domu lub mogą stanowić niezwykły oryginalny prezent.
Dziedzina twórczości lalek artystycznych wraz ze swoją różnorodnością stało się niewątpliwie dziedziną sztuki, która przestaje być kojarzoną z masową produkcją popularnych lalek dla dzieci.

Komentarze

  1. świetna!! bardzo tajemnicza, mroczna, smutna...ale piękna :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.