Hada Art biżuteria artystyczna w Cottonarze

Wśród artystów współpracujących z naszą galerią serdecznie witamy Joannę Bednarczyk i jej pracownię biżuterii artystycznej  Hada Art.

biżuteria
Artystka tworzy niezwykłą biżuterię, która zapewne przypadnie wam do gustu. Wiele tu oryginalnych wzorów, pięknych kamieni jubilerskich, pereł, oraz innych materiałów w srebrnej oprawie. Opanowana do perfekcji technika jubilerska oparta na ręcznej pracy wraz z niezwykłym wyczuciem smaku owocuje wspaniałymi autorskimi wyrobami. Pracami niepowtarzalnymi i wyjątkowymi.

#biżuteria


Bransolety, naszyjniki, kolczyki i komplety biżuterii to wyroby Hada Art,  których wkrótce możecie spodziewać się w Cottonarze.

#hadaart

Artystka pracuje głównie wykorzystując drut srebrny o zróżnicowanych średnicach,   próby 925, 930 i 999. Niektóre wyroby są pozłacane, oksydowane lub rodowane.

elegancka biżuteria

Znajdziemy wśród nich niezwykle proste, eleganckie  formy emanujące spokojem i klasycznym pięknem jak również misternie splecione  prace często delikatnie zdobione  akcentami w postaci hodowlanych pereł lub szkła szafirowego  cechujące się szykiem i zarazem lekkością.

drut srebrny


Ta lekkość zapewne wynika z wielkiego optymizmu i spełnienia życiowego artystki, która dekadę temu przy wsparciu bliskich podjęła ryzyko a jednocześnie daną przez los szansę na realizowanie swoich pasji która z czasem miała stać się jej pracą.


#bijoux


Podobno Konfucjiusz powiedział:
 " Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu” -
i zapewne  trochę tak jest pracując w zgodzie ze swoimi zainteresowaniami i zamiłowaniem, ale aby osiągnąć tak wspaniałe efekty jak Hada Art potrzeba jest wiele zacięcia i determinacji w drodze do sukcesu a także ogromny  talent i umiejętności. Tak jest w przypadku pani Joanny tworzącej wspaniałą biżuterię mając przy tym ogromną radość i satysfakcję.

biżuteria artystyczna w Cottonarze Hada ArtZobaczcie co mówi sama o sobie:

"...Tworzę z pasją i miłością, nigdy nie planuję i może dlatego moja biżuteria jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Możliwość tworzenia oryginalnych wzorów dla klientów jest moim naturalnym napędem do pracy, która nigdy mnie nie nudzi. Mam nadzieję, że są osoby, które zapragną mieć dla siebie coś oryginalnego i wyjątkowego w swojej kolekcji biżuterii..."

Powyżej widzicie archiwalne prace, ale już dziś zapraszamy do galerii autorskiej, w której wkrótce spodziewamy się  nowości dostępnych do zakupu.

Komentarze