Monika potrzebuje wsparcia i pomocy

Witajcie,
Dziś wyjątkowy wpis, zwracamy się bowiem do Was z wielką prośbą o pomoc Monice Dekowskiej i wsparcie jej akcji po nazwą Żyć bez BÓLU! Live without PAIN!.

Zdjęcie użytkownika Żyć bez BÓLU - Zbiórka na chory kręgosłup Moniki.

Monika należy do artystek Cottonary, współpracuje z nami od pierwszego roku działalności, w galerii możecie obejrzeć  jej prace , a na naszym blogu pojawiały się nie raz artykuły o jej twórczości.

Monika jest niezwykle dobrą, pogodną i ciepłą osobą pomimo bardzo ciężkiej choroby, która od lat próbuje ją złamać i uprzykrzyć życie nieznośnym i permanentnym bólem. Pomimo wszystkich tych przeciwności, o których możecie przeczytać na stronie "pomagam" ( https://pomagam.pl/monika-dekowska) Monika  nie poddaje się, zrobiła nawet doktorat z psychologii i pomagała zawodowo innym.
Teraz nadszedł czas by je pomóc.

Możemy  zrobić to  w różnoraki sposób:

💙  np. wpłacić (nawet małą  kwotę) na stronie pomagam pl https://pomagam.pl/monika-dekowska
zbiórka po nazwą Żyć bez BÓLU! Live without PAIN! przeznaczona jest na roczne koszty niezwykle skomplikowanego leczenia i rehabilitacji . Monika jest podopieczną fundacji, na której konto będą wpłacane zebrane środki. Dzięki temu masz pewność, że Twoje wsparcie zostanie właściwie wykorzystane.

💙 wpłacając bezpośrednio środki na konto  Fundacji  z celem dla Moniki . Pod linkiem znajdziecie informacje o nr konta  FUNDACJI DZIECIOM ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ. Jeśli rozliczasz podatek  możesz przekazać  1 % podatku. Pod tym samym linkiem znajdziesz potrzebny w rozliczeniu nr KRS
https://dzieciom.pl/podopieczni/1078

💙 kupując autorskie  prace Moniki Dekowskiej w galerii Cottonara. Środki ze sprzedaży z pewnością zostaną spożytkowane przez Monikę  na leczenie, które teraz jest jej priorytetem. Natomiast z naszej strony dołączamy się do akcji i przekażemy 100 % zysku z marcowej  sprzedaży prac Moniki na jej cel. Poniżej link do galerii autorskiej Moniki gdzie znajdziecie biżuterię , grafiki , malarstwo
http://pl.cottonara.com/artist/galeria-autorska-moniki-dekowskiej
a tu kilka miniaturek jej prac dostępnych w galerii (aktualnie jest ich 46 więc jest z czego wybrać)

     
 


💙 nie zawsze jest możliwość wpłaty i nie każdy ma środki pieniężne, ale zawsze można pomóc  rozpowszechniając szeroko akcję,  udostępniając ten wpis na swoim blogu lub w innym internetowym miejscu (pod wpisem przyciski służące udostępnianiu), lub udostępniając stronę informacyjną  na Facebooku Żyć bez BÓLU - Zbiórka na chory kręgosłup Moniki https://www.facebook.com/m.dekowska. Można też wesprzeć  dobrym słowem w komentarzu - przekażemy je Monice lub na stronie "Pomagam" .

Dobrze jest pomagać...
Pozdrawiamy
Cottonara#MonikaDekowska, #pomagamy, #żyćbezbólu  #LivewithoutPAIN

Komentarze