Jagoda !

Anna Król  cały czas tworzy i doczekaliśmy się efektu w postaci prześlicznej Jagody.
Delikatna i zwiewna dziewczyna. Uwielbia spacery po nowych miejscach. Jej jasna cera idealnie kontrastuje z kruczoczarnymi włosami. Skąpana jest w fioletowych tkaninach.


W całości ręcznie wykonana lalka OOAK (only one at kind) Jagoda. W pełni mobilna, możliwość ustawiania jej w dowolne pozy, zgina rączki i nóżki, oraz palce u rączek. Jagoda ma a sobie bawełnianą sukienkę i koronkowe rękawiczki. Utrzymana jest w nieco bajkowych klimatach.

  Do lalki dołączone jest ręcznie wykonane pudełko, torebka dla Jagody oraz certyfikat autentyczności.

         


Użyte materiały: masa samoschnąca, farby akrylowe, werniks matowy, lakier bezbarwny, włosy syntetyczne, bawełna, tkaniny, skóra, wstążki, koronka.
 


Niezwykła dbałość o detale cechuje wszytkie prace Ani.
Wysokość: 42cmJagoda do nabycia :  tutaj

A oto co artystka pisze o swoich lalkach oraz sama o sobie na stronie Cottonary:
Ręcznie wykonywane lalki artystyczne, które mogą posłużyć w większej mierze jako eksponat kolekcjonerski, lub dekoracja domu, a nie jako zabawka dla dziecka. Lalki utrzymane są w bajkowej atmosferze, każda jest osobną charyzmatyczną postacią. Każda jest wykonywana w jednym egzemplarzu. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość dołączenia do lalki certyfikatu autentyczności, dla podniesienia jej wartości. Wykonujemy również lalki wdłg. indywidualnych zamówień.
Moja przygoda z tworzeniem lalek artystycznych OOAK (only one at kind/jedyne w swoim rodzaju) rozpoczęła się już dobre kilka lat temu, jeszcze podczas nauki w liceum, na profilu technik scenograficznych. Zaczęło się od realizowania programu nauki w którym było min. stworzenie lalki teatralnej. Jej powstawanie zainspirowało mnie do tego stopnia, że zaczęłam szukać na własną rękę, prac które mogły by mnie nieco przybliżyć do świata lalek artystycznych.
W chwili obecnej zajmuję się głównie doskonaleniem swojej twórczości, poznawaniem nowych technik, i sposobów na przedstawienie tego co we mnie siedzi. Moje prace utrzymane są w bajkowych klimatach, choć często ich twarze są spowite smutkiem.
Moim największym marzeniem na chwilę obecną jest to aby uzmysłowić coraz większej liczbie osób, że słowo 'lalka' nie musi kojarzyć się jedynie z plastikową blondyneczką w kartonowym pudełku na sklepowych półkach, ale by zaczęli to kojarzyć z kolejną już dziedziną sztuki. W najbliższym czasie chciałabym również zacząć tworzyć filmy animowane, lecz chwilowo kończy się jedynie na próbach dokonania tego...ale kto wie, może za kilka lat.....

Oprócz Jagody do nabycia w galerii są jeszcze:

Czerwony Kapturek  


i Rosalia                   


(była też Nadia, ale znalazła nowy dom i została wycofana z oferty artystki)
Zapraszamy wraz z artystką do odwiedzenia galerii

i jej sklepu z lalkami  

Polecamy ! Cottonara

Komentarze