Nowe prace Moniki Dekowskiej

Zapraszamy do podziwiania i oczywiście do zakupu w atrakcyjnych cenach biżuterii autorskiej w galerii Cottonara.
Wśród nowości w tej kategorii serdecznie polecamy prace Moniki Dekowskiej:

1. Pierścionek Pasiasty 

Monika Dekowska: Pierścionek z moją autorską grafiką umieszczoną pod wypukłym grubym szkiełkiem o średnicy 25mm.
Obrączka w kolorze jasnego srebra lub mosiądzu, regulowana i antyalergiczna. Pierścionek idealny na prezent i poprawienie sobie humoru!


2.  Broszka & Wisior "Maki"

Monika Dekowska: Przedstawiam Państwu artystyczną broszkę/wisior zawierającą mój autorski obraz z makami. Kwiaty te uwięziłam w żywicznym powiększającym szkiełku, dzięki czemu zyskały dodatkowy-trzeci-wymiar. Całość zamknęłam w stylizowanej oldschoolowej oprawie o barwie antycznego brązu/mosiądzu. Z łatwością z broszki tej można również uczynić wisior - wystarczy doczepić do oprawy kółeczko i łańcuszek dołączone w zestawie. Broszka ta idealnie nadaje się na prezent.
Wymiary obrazu i szkiełka - 3x4cm.
Wymiar broszki z oprawą - ok. 4 x 5,5 cm
Długość łańcuszka - ok.25cm
Szkiełko żywiczne - jest lekkie, dzięki czemu broszka może być noszona nawet na delikatnych tkaninach.
Monika Dekowska: Pragnę zaprezentować Państwu kolejny medalion, w którym zanurzyłam letni liść. Liść ów chroni owalne sferyczne szkiełko o wielkości 3x4cm. i grubości 0,7mm. Dzięki specjalnej technice klejenia medalionu oraz właściwości szkła - liść wydaje się trójwymiarowy, gdy popatrzy się nań z boku lub pod światło. Motyw prosty i elegancki, harmonijna symetria liścia dodatkowo skupia na sobie wzrok widza. Medalion tego typu staje się cudownym prezentem dla kobiet lubiących biżuterię kreatywną, ale prostą i nawiązującą do Matki Natury - w stylu eko. Co ciekawe - oprawa medalionu jest w kolorze jasnego srebra i srebrne łańcuszki doskonale do niego pasują. Medalion ten polecam z okazji mijającego lata, zwłaszcza na zimne, chłodne wieczory, kiedy o zielonych liściach można już tylko pomarzyć...
UWAGA - Medalion można zamówić z posrebrzanym łańcuszkiem, bądź czarnym rzemieniem.


UWAGA - na specjalne życzenie można zamówić  wykonanie innych  elementów biżuterii  z powyższymi wzorami  do kompletu, wisiorki, kolczyki, spinki i broszki.

Kliknij tutaj aby przenieść się do sklepu artystki i dowiedzieć się więcej o przentowanej biżuterii.
A tutaj dowiecie się więcej o samej autorce prac.

Komentarze

  1. Oryginalne twory - fajnie by mieć coś takiego, tylko ciekawe jak się prezentują na modelu :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.