Świątecznie Karmelkowo

W galerii Cottonara robi się już powoli świąteczny klimat a to za sprawą Pracowni Karmelkowo.
Poniżej nowe prace w świątecznym klimacie. Jak zwykle kunsztownie wykonane, z wielką dbałością o detal i kolorystykę.

scrapbooking, kartka, cottonara, karmelkowo
Wigilijny wieczórWyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia, w tradycyjnych świątecznych kolorach. Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar 13,5x13,5 cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu

Wyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ma nietypowy kształt - forma podłużnego taga. Nie jest otwierana! Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar ok 18x8 cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.
Wyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Forma taga powoduje, że jest nietypowa i niestandardowa. uwaga - nie jest otwierana! Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar ok 18x8cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.


scrapbooking , cottonaraWyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar 15x10cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.
ekologiczne kolory, cottonara, scrapbookingWyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Kolory ekologiczne - kolory natury. Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar 15x10 cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.


scrapbooking


Wyjątkowa kartka okolicznościowa z okazji Świąt Bożego Narodzenia w tradycyjnych świątecznych kolorach. Umili wieczór świąteczny życzeniami od bliskich oraz wyjątkowym wyglądem. Postanowiona na półeczce lub kominku będzie odpowiednią ozdobą bożonarodzeniową.Rozmiar ok. 10x15 cm, w komplecie z kopertą.Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.

Zapraszamy do zakupów i obdarowywania swoich bliskich pięknymi pracami dostępnymi w galerii.
Więcej prac Pracowni Karmelkowo TUTAJ

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.