środa, 26 listopada 2014

W miedzi Pociecha

W galerii Cottonara witamy nową artystkę.
Pracownia Miedzi - Pociecha prowadzona jest  przez przesympatyczną Lucynę tworzącą swoją autorską biżuterię.  Biżuterię fantazyjną, ręcznie wykonaną o unikatowym charakterze w retro wydaniu. Wśród dotychczasowych prac Lucyny widac także elemety niezwykle interesującego trendu  steampunk, o którym kiedyś pisaliśmy.
W pracowni powstają również  zakładki i inne  dekoracje inspirowane miłością do kocich przyjaciół.
Wszystko to z ulubionego przez artystkę matriału - miedzi. 
Bo przecież wiadomo, że dobrze mieć jest miedź. Ale jeszcze lepiej połączyć ją z pasją, marzeniami, okruchami życia i stale doskonaloną techniką w wyniku czego powstaje taka jak poniżej wspaniała biżuteria. miedziana bizuteriapociecha w cottonarze


miedziana


biżuteria w cottonarze


Oczekując na pierwsze prace przeznaczone na sprzedaż, zerknijmy jak o swojej pracy opowiada sama artystka:

Biżuteria to moje spełnione marzenia. W moich pracach przeważa technika wire-wrapping oraz metaloplastyka. Łączę w nich miedź patynowaną na antyczny kolor z kamieniami i szkłem. Z mojej pracowni pochodzą także zakładki kocie i inne. Każda zakładka jest formowana i kuta ręcznie, zapakowana ozdobnie - gotowa na prezent. Zapraszam więc do mojej galerii. Do mojego miejsca spełnionych marzeń.

Zapraszamy zatem do galerii, biżuteria "Pracowni miedzi Pociecha" to wspaniały pomysł na świateczne oryginalne przezenty. 

3 komentarze:

  1. przepiękna biżuteria!!! gratuluje artystce talentu!!

    OdpowiedzUsuń
  2. z przyjemnością ogląda się tak oryginalną biżuterię :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.