W miedzi Pociecha

W galerii Cottonara witamy nową artystkę.
Pracownia Miedzi - Pociecha prowadzona jest  przez przesympatyczną Lucynę tworzącą swoją autorską biżuterię.  Biżuterię fantazyjną, ręcznie wykonaną o unikatowym charakterze w retro wydaniu. Wśród dotychczasowych prac Lucyny widac także elemety niezwykle interesującego trendu  steampunk, o którym kiedyś pisaliśmy.
W pracowni powstają również  zakładki i inne  dekoracje inspirowane miłością do kocich przyjaciół.
Wszystko to z ulubionego przez artystkę matriału - miedzi. 
Bo przecież wiadomo, że dobrze mieć jest miedź. Ale jeszcze lepiej połączyć ją z pasją, marzeniami, okruchami życia i stale doskonaloną techniką w wyniku czego powstaje taka jak poniżej wspaniała biżuteria. miedziana bizuteriapociecha w cottonarze


miedziana


biżuteria w cottonarze


Oczekując na pierwsze prace przeznaczone na sprzedaż, zerknijmy jak o swojej pracy opowiada sama artystka:

Biżuteria to moje spełnione marzenia. W moich pracach przeważa technika wire-wrapping oraz metaloplastyka. Łączę w nich miedź patynowaną na antyczny kolor z kamieniami i szkłem. Z mojej pracowni pochodzą także zakładki kocie i inne. Każda zakładka jest formowana i kuta ręcznie, zapakowana ozdobnie - gotowa na prezent. Zapraszam więc do mojej galerii. Do mojego miejsca spełnionych marzeń.

Zapraszamy zatem do galerii, biżuteria "Pracowni miedzi Pociecha" to wspaniały pomysł na świateczne oryginalne przezenty. 

Komentarze

  1. przepiękna biżuteria!!! gratuluje artystce talentu!!

    OdpowiedzUsuń
  2. z przyjemnością ogląda się tak oryginalną biżuterię :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.