Koniec roku 2014

Z okazji zakończenia roku 2014 chcielibyśmy wspaniale podziękować wszystkim odwiedzającym nasz blog i  naszą galerię. Miłośników sztuki, pięknych przedmiotów, designu; twórców i artystów serdecznie zapraszamy do dalszego uczestnictwa w rozwoju Cottonary.
W oczekiwaniu na Nowy Rok życzymy Wam wspaniałego nadchodzącego 2015 roku, w którym spełniać się będą Wasze marzenia, a każdy dzień przynosić będzie wspaniałe chwile.

Wiele radości, miłości, przyjaźni oraz twórczych inspiracji życzy Cottonara.


źródło

Podsumowując w skrócie ten rok, bo wszędzie pojawiają się liczby, opublikowaliśmy  161 postów z tego najpopularniejszym był wpis o lalkach artystycznych Anny Król współpracujacej z naszą galerią  http://cottonara.blogspot.com/2014/03/lalki-artystyczne-w-cottonarze.html;
obserwuje nas stale 50 osób, które wraz z innymi osobami odwiedziły nas prawie 25 tys. razy.
W galerii Cottonara przybyło nam 32 wystawiajacych swoje prace artystów. Są wśród ich przedstawiciele malarstwa, grafiki, sztuki użytkowej, designu, sztuki biżuteryjnej, fotografii.
Najwięcej swoich prac wystawia Galeria autorska Moniki Dekowskiej , bo aż 43 prace są aktualnie w sprzedaży,  a najdroższą i jednocześnie największą pracą w galerii jest ogromna  (3,7 m rozpiętości skrzydeł) rzeźba stalowego smoka  autorstwa Mikołaja Tymińskiego.

Do Siego Roku !

Cottonara

Komentarze

 1. Pięknie dziękuję za tak miłą wizytę u mnie :) I Wam życzę Wszystkiego co Najpiękniejsze - aby te liczby rosły w siłę a Wy abyście z nimi Nabierali Mocy ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja Tobie też życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku, samych sukcesów prywatnych i zawodowych !
  p.s. artystka od lalek nazywa się tak samo jak ja :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za życzenia ;)
  Tobie również życzę wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym roku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Życzę szybkiego rozwoju galerii i przede wszystkim zdrowia i pomysłów na nowe praca dla Artystów i Administratorów galerii w nowym roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochana, życzę ci wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku... spełnienia wszystkich marzeń, radosci i miłosci, a przede wszystkim zdrówka!!!!
  buziaczki ślę

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.