Kolczyki i pierścionek z kryształem górskim

Kryształ górski (gr. κρύσταλλος – krystallos = lód) - bezbarwny, przezroczysty minerał. Znane są kryształy górskie o masie wielu ton, lecz kamienie warte oszlifowania zdarzają się dość rzadko.
Kryształ górski jest kamieniem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym – zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Przez tę właściwość zwany jest „królem kryształów”, „neutralizatorem”, „solą ziemi”. Ze względu na swą przejrzystość kamień ten symbolizuje czystość. Przyciąga moc światła i energii.
W naszej galerii posiadamy w ofercie kolczyki i pierścionek z kryształem górskim. Piękna,  surowa forma w połączeniu z blaskiem kamieni stanowią o mocy i elegancji  tych wyrobów autorstwa HadaArt
Zapraszamy do ich podziwiania i zakupu. Może jako prezent na kryształową (15) rocznicę ślubu lub ot tak bez okazji :)

kryształ górski
http://pl.cottonara.com/product/579-pierscionek-srebrny-z-krysztalem-gorskim


Pierścionek srebrny pr. 925, rozmiar : 18 regulowany, kamień : kryształ górski szlifowany .

Pierścionek wykonany ręcznie satynowany. Najszersza część z osadzonym kryształem górskim wynosi 18 mm a najwęższa 9 mm co stanowi o wygodzie noszenia pierścionka .


kolczyki srebrne
http://pl.cottonara.com/product/580-kolczyki-srebrne-z-krysztalem-gorskim

Kolczyki srebrne pr.925

Rozmiar : dł. 28 mm, szer. 10 mm

Kamienie : kryształ górski i onyks

Bardzo oryginalne kolczyki srebrne ręcznie wykonane, oprawa kryształu satynowana. Góra z onyksem osadzona na sztyfcie do którego przymocowany jest kryształ górski , który przy każdym ruchu głowy cudownie odbija światło.

Gorąco polecamy.

Komentarze