Pracownia Karmelkowo w Cottonarze!

Serdecznie witamy w galerii  Pracownię Karmelkowo.Pracownia Karmelkowo to przede wszystkim uczucia przeniesione na wspaniałe rękodzieło. Przez to właśnie są one tak wyjątkowe i sprawiają radość obdarowanym osobom.

Bo zgodnie z mottem artystki:
"każdy z nas jest wyjątkowy..."


Tak więc jeżeli chcesz wyróżnić bliską osobę, podarowując jej coś pięknego przy szczególnej okazji, lub też do głównego prezentu brakuje Ci np. kartki z życzeniami, spójrz w galerii  na prace sympatycznej Marii i wybierz coś z aktualnej oferty lub zamów pracę dostosowaną  do swoich indywidualnych potrzeb. Aktualne prace do zakupu w galerii Cottonara:Wyjątkowa kartka okolicznościowa dla Maleństwa. Odpowiednia i dla Dziewczynki i dla Chłopca na narodziny, urodziny lub chrzest.

Rozmiar 13,5x13,5 cm, w komplecie z kopertą.

Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu.
Na życzenie możliwość zmiany napisu "Dla Słodkiego Maleństwa" na napis w stylu "Imię dziecka i data" albo "Pierwszy roczek". Do uzgodnienia.

 2. Na zawszeDzięki napisowi jest uniwersalna. Może wykorzystasz ją na ślubie lub w walentynki, a może po prostu przypniesz ją magnesem na lodówkę, by rano powitała Twojego ukochanego?

Rozmiar 10,5x14,5, w komplecie z szarą kopertą.
Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu. 3. Dla słodkiego Maleństwa na niebiesko


Wyjątkowa kartka okolicznościowa dla Maleństwa. Odpowiednia i dla Dziewczynki i dla Chłopca na narodziny, urodziny lub chrzest.
Rozmiar 13,5x13,5 cm, w komplecie z kopertą. Wykonana z wysokiej klasy materiałów do scrapbookingu. Na życzenie możliwość zmiany napisu "Dla Słodkiego Maleństwa" na napis w stylu "Imię dziecka i data" albo "Pierwszy roczek". Do uzgodnienia.


Link: 
Sklep Pracowni Karmelkowo - KLIK


Komentarze

 1. A myślałam, że to będzie pracownia cukierkowa! :D Moja Teściowa pasjonuje się scrapbookingiem. Nie mogę uwierzyć, dlaczego jeszcze nie zrobiła z tego interesu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A czy teściowa prowadzi swój blog? Z przyjemnością obejrzałabym jej prace, pozdrawiam, Pracownia Karmelkowo :)

   Usuń
 2. śliczne karteczki :) te z sówkami i motylkiem koperty bardzo mi się podobają

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło mi, dziękuję. Prace z sówkami i motylkami na pewno pojawią się w Galerii :) Pozdrawiam, Pracownia Karmelkowo.

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za miłą wizytę i pozostawiony komentarz.