Cottonara - pierwsze prace zamieszczone

Miło jest nam poinformować o zakończeniu testowania systemu i zarejestrowaniu pierwszych uczestników Galerii Cottonara.
Na dzień dzisiejszy zaufało nam i zarejestrowało się kilkanaście osób w tym swoje sklepy w serwisie zarejestrowało 5 osób oferując na sprzedaż łącznie 9 swoich prac. Nie jest to wprawdzie dużo, ale obiecująco na przyszłość. Postanowiliśmy pierwsze osoby uhonorować  upominkami, które już zostały wysłane pocztą, z nadzieją że trafią w gusta obdarowanych.

Aktualnie w galerii można nabyć w atrakcyjnych cenach prace z dziedziny fotografii, wykonane ręcznie kartki, oraz wspaniałe zestawy niemowlęce wykonane na szydełku.
Poniżej wybrane przykłady:
Szydełkowy komplet do chrztu, autor: MM

Kartka urodzinowa , autor: Lingonberry
 
 
fotografia autorska " Engine", autor BmbPhoto
 

W ramach pojawiania się nowych prac będziemy prezentować je oraz ich  autorów na naszych stronach.
Ze wstępnych informacji zwrotnych wynika, że podoba się szybkie zakładanie konta, przejrzysty układ sklepu artysty oraz proste warunki sprzedaży w tym brak wyłączności.

Jeżeli czytasz tego bloga, to zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.cottonara.pl/ . Może już spodoba Ci się któraś z pierwszych prac - serdecznie zapraszamy do zakupu.

Jeżeli tworzysz piękne rzeczy, żyjesz tak jak my pasją sztuki a jednocześnie poszukujesz możliwości zwiększenia  sprzedaży swoich dzieł to zapraszamy Cię do współpracy z Cottonarą.
Może warto  spróbować? Rejestracja, założenie sklepu i wystawianie prac nie niesie  za sobą żadnych opłat.
Na potrzeby artystów przygotowany jest autorski intuicyjny system informatyczny  pomagający w zarzadzaniu sprzedażą.  Wystaw prace a my zadbamy o ich  reklamę i dotarcie do Klientów.
Więcej informacji na stronie http://pl.cottonara.com/154-wspolpraca-czyli-dolacz-do-nas.
Zapraszając do rejestracji chcielibyśmy poinformować, iż niedługo planujemy oficjalne otwarcie oraz związaną z tym większą akcję promocyjną obejmującą także losowanie atrakcyjnych upominków wśród kolejnych nowych użytkowników.

Prosimy również o wszelkie uwagi , komentarze które pozwolą na ulepszanie serwisu jak również czekamy na pytania pod adresem biuro@cottonara.pl. Wszystkie maile czytamy i odpowiadamy.


Zachęcamy również do polubienia Cottonary na Facebooku: https://www.facebook.com/Cottonara.Art
i Twiterze: https://twitter.com/Cottonara_Art

Komentarze